فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع): حمله به اردوگاه های ضد انقلاب حتمی است/ اقلیم کردستان عراق نباید گروهک‌ها را در دامن خود پرورش دهد

آکام نیوز: فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) خطاب به مسئولان حکومت اقلیم که گروهکهای کردی را پناه می دهند، گفت: اقلیم کردستان عراق گروهک‌ها را نباید در دامن خودش پرورش دهد، ما این امر رابه مسئولان این اقلیم اعلام کردیم که این گروهک‌ها باید اخراج شوند.

به گزارش آکام نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو، با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب به دنبال ناامن کردن منطقه هستند تا مردم را نسبت به نظام بدبین کنند، اظهار کرد: ما خودمان این حق را برای خودمان قائل هستیم، وقتی آن‌ها کاری را انجام دهند مقابله کنیم.

وی با اشاره به دستگیری تعدادی از عناصر ضدانقلاب که در ترور یکی از هموطنان نقش داشتند، افزود: به طور حتم با این گروهک‌ها برخورد می‌کنیم، توصیه می‌کنیم مردم از اطراف مقر‌های ضدانقلاب دوری کرده و سعی کنند قبل از اینکه دست قدرتمند جمهوری اسلامی از آستینشان بیرون بیاید، این گروهک‌ها را از منطقه دور کنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) بیان کرد: من باز هم از جوانان عزیز و خانواده‌های آنان خواهش می‌کنم که مراقب باشند و به دامن ضدانقلاب نروند، تمام صحبت‌های این گروهک‌ها دروغ محض است و فریب آنان را نخورند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) هم با بیان اینکه مرز و امنیت، خط قرمز ما و مردم این منطقه است، گفت: کوچک‌ترین حرکت و ناامنی از طرف نیرو‌های ضد انقلاب پاسخ دندان شکنی خواهد داشت.

سردار مجید ارجمندی‌فر افزود: موضوع امنیت در تمامی کشور‌ها یکی از موضوعات اصلی محسوب می‌شود و در صورت وجود امنیت، توسعه، پیشرفت، آبادانی، شکوفایی علم و دانش و آرامش مردم با آن همراه است.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) افزود: گروه‌های ضد انقلاب با پشتیبانی کشور‌های غربی و معاند برای حفظ حیات خود در تلاش بوده و برای حفظ حیات خودشان در پی ایجاد ناامنی در کشور هستند.

وی تاکید کرد: معاندان با انجام برنامه‌هایی در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های خودشان یا با کار عملی و میدانی و با ترور ماموستای یک روستا و یک فرد عادی یا بسیجی در پی این هستند که از طریقی تلقین کنند که در این منطقه ناامنی است تا بتوانند به مطامع خودشان برسند.

سردار ارجمندی فر اضافه کرد: این‌ها قصد دارند ایجاد ترس و ناامنی کنند، ولی امنیت قابل توجه در شمال غرب ایجاد شده و به برکت مشارکت مردمی این امنیت پایدار شده است.

وی گفت: اگر این فعالیت معاندان کنترل نشود، در هر عمقی حضور داشته باشند ما آنجا را خاک دشمن می‌دانیم و بر خودمان وظیفه می‌دانیم در مقابل ناامنی که در پی ایجاد آن هستند، اقداماتی در جهت مقابله به مثل داشته باشیم.

آذربایجان غربی ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک با سه کشور ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا