امجد حسین پناهی قاتل فراری در سودای مجدد اشتهار/ گفتگوی اختصاصی آکام نیوز با مقام امنیتی در خصوص ادعای ربایش جسد پدر رامین حسین پناهی

آکام نیوز/اختصاصی: یک مقام امنیتی در گفتگوی اختصاصی با آکام نیوز، در خصوص اظهارات دروغ امجد حسین پناهی در خصوص ربایش جسد میرزا محمد حسین پناهی، مطالبی را بیان کرد.

به گزارش آکام نیوز، بعد از ظهر چهارشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۴۰۰ هجری شمسی، میرزا محمد حسین پناهی مشهور به خالو میرزا پدر تروریست معدوم شده، رامین حسین پناهی و امجد و رفیق حسین پناهی، بر اثر کهولت سن و بیماری در سن ۸۲ سالی در بیمارستان توحید شهرستان سنندج فوت کرد.

با مرگ میرزا محمد حسین پناهی، امجد حسین پناهی پسر وی که حتی از مرگ نزدیکان خود هم بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی می کند تا نام خود را دوباره بر سر زبان ها بیندازد، در ادعایی عجیب و غریب مدعی شد که جسد پدرش از سوی نیروهای امنیتی سنندج ربوده شده و نیروهای امنیتی خود قصد دارند جسد را به خاک بسپارند!

ادعایی که در مخیله هیچ عقل سلیمی نمی گنجد، امجد حسین پناهی فردی که برادرش رامین را هم به آغوش مرگ فرستاد، این بار قصد دارد از مرگ پدرش هم بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی کند.

در این بین تلویزیون ایران اینترنشنال هم که اتاق فکر ضد انقلاب آن بسیار فعال است با پخش اخبار مکرر، این دروغ را ترویج داد.

به همین بهانه مصاحبه ای اختصاصی با یک مقام امنیتی انجام دادیم و از ایشان در خصوص این ادعا سوال کردیم.

این مقام امنیتی مطلع در خصوص این ادعای عجیب اعلام کرد که هدف امجد حسین پناهی، یک مانور تبلیغاتی است تا نام خود را دوباره بر سر زبان ها بیندازد و در آینده خود را در هیبت یک کادر شاخص کومله مطرح کند، امجد جسین پناهی که در زمان دستگیری و اعدام رامین حسین پناهی مدتها با استفاده از نام برادرش، برای خود اسم و رسمی بدست آورده بود، دیگر سالهاست به حاشیه رفته و مدتها بود که بدنبال فرصتی برای مطرح کردن نامش بود.

نام خانواده حسین پناهی با قتل و ترور عجین شده است، اشرف حسین پناهی، انور حسین پناهی، رفیق حسین پناهی، پویا، سیروان و امجد حسین پناهی، نام های آشنایی برای مردم هستند که برای آدمکشی و جنایت بزرگ شده اند.

این مقام امنیتی در ادامه گفت؛

مردم هوشیارتر از آن هستند که در دام حیله های امجد حسین پناهی گرفتار شوند، این فرد به تازگی به گروهک کومله بازگشته و قصد دارد تا با مطرح کردن دوباره نامش، در این گروهک به اهداف خود برسد، همانطوریکه در فیلم ها دیده می شود، حتی کوچکترین اثری از ناراحتی و غصه بخاطر از دست دادن پدر در چهره این تروریست دیده نمی شود و او صرفا بدنبال بهره برداری سیاسی و شخصی از دستگیری ها و مرگ نزدیکان خود است.

همه اعضاء و کادرهای کومله، امجد حسین پناهی را به خوبی می شناسند، فردی که بی سواد، توخالی و قدرت طلب است.

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا