کل حامیان عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله در شهرهای کردنشین ایران تنها ۲۷۲ نفر است!+ سند

آکام نیوز: عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله مدعیست کومله و شخص او در استان کردستان، بشدت محبوب هستند و مردم همواره به فراخوان های این گروهک، لبیک می گویند!

به گزارش آکام نیوز،  استان کردستان یکی از استان های ایران به مرکزیت شهرستان سنندج است که در غرب کشور واقع شده است.

مساعت این استان ۲۹٬۱۳۷ کیلومتر مربع معادل ۱/۷٪ مساحت کل کشور ایران است.

بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ استان کردستان ۱٫۶۰۳٫۰۱۱ نفر جمعیت دارد که ۳۴درصد روستایی و ۶۶درصد را جمعیت شهری تشکیل می‌دهد. تراکم نسبی جمعیت معادل ۵۱٫۲ نفر در کیلومتر مربع است.

با نگاهی گذرا به کانال تلگرامی عبدالله مهتدی سرکرده گروه تروریستی کومله، مشاهده می کنید که از این جمعیت نزدیک به ۲ میلیونی شهرهای کردنشین کشورمان، تنها ۲۷۲ نفر عضو کانال تلگرامی عبدالله مهتدی هستند که از این تعداد هم قطعا اکثریت را اقوام و نزدیکان عبدالله مهتدی و برخی پیشمرگان کومله تشکیل می دهند با یک حساب سرانگشتی متوجه می شوید که حتی اکثریت پیشمرگان کومله هم عضو کانال تلگرامی عبدالله مهتدی نیستند با این حساب تقریبا می توان به جرات گفت، عبدالله مهتدی در استان کردستان، محبوبیتی صفر درصدی دارد!

این در حالی است که گروهک تروریستی کومله خود را بهمراه حزب منحله دمکرات دو حزب اصلی استان کردستان می دانند، اما میزان محبوبیت سرکردگان این گروهکها را با نگاهی گذرا به کانال ها و شبکه های اجتماعی آنها می توان مشاهده کرد!

لازم به ذکر است سایت رسمی گروهک تروریستی کومله نیز از نزدیک به ۲ میلیون جمعیت استان کردستان تنها ۴۷۷ عضو دارد!

“قضاوت با افکار عمومی”

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا