واکنش های گسترده به اقدام غیراخلاقی عضو قدیمی کومله؛ انتشار فیلم سیاه عضو سرشناس کومله از زن کردستانی و تهدید به باج گیری و اخاذی

آکام نیوز: نادر کیانی، خبرنگار حوزه بین الملل، در یادداشتی که در بولتن نیوز منتشر شده، به بازتاب های انتشار فیلم سیاه یکی از اعضای سرشناس گروهک تروریستی کومله پرداخت.

به گزارش آکام نیوز، در یادداشت نادر کیانی آمده است؛ در روزهای گذشته یک بمب خبری در گروهک تروریستی کومله منفجر شد، بختیار بلوری یکی از اعضای قدیمی و مطرح کومله یک زن کرد را فریب داده و از او فیلم و تصاویر سیاهی تهیه کرده و تهدید به پخش فیلم و تصاویر کرده بود اما با هوشیاری این زن کرد، بختیار بلوری ناکام ماند و قبل از آن این عضو قدیمی کومله و مرکز پیشمرگان قدیمی، اقدامی انجام دهد، فیلم مستهجن وی در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش بولتن نیوز، انتشار این فیلم که در آن دیده می شود بختیار بلوری بصورت کاملا عریان در حال انجام اقدامات غیراخلاقی است، بازتاب های گسترده ای بهمراه داشت.

رئوف افسایی مسئول مرکز پیشمرگان قدیمی کومله برای لاپوشانی اقدام غیراخلاقی همکار و دوست قدیمی خود، در یک لایو مدعی شد که بختیار بلوری در دام جمهوری اسلامی گرفتار شده و او را فریب داده اند!

اما اعضای کومله برخلاف ادعای مضحک مسئول مرکز پیشمرگان قدیمی کومله، بختیار بلوری را فردی شیاد و هوسباز خواندند که قصد سوء استفاده از دختران و زنان کردستانی را دارد.

بارها از فساد اخلاقی گسترده اعضای کومله مطالبی منتشر شده اما هر بار عناصر این گروهک، این خبرها را تکذیب می کردند اما این بار دیگر راه گریزی نبود و توطئه عناصر کومله برای اغفال دختران و زنان کردستانی، نقش بر آب شد و رسوایی بزرگی برای اعضای قدیمی این گروهک تروریستی به بار آمد.

قطعا این اولین و آخرین باری نخواهد بود که شاهد سوء استفاده از دختران در فضای مجازی از سوی عناصر ضد انقلاب خواهیم بود اما این فیلم، زنگ هشداری برای دختران کردستانی است که فریب وعده و وعیدهای رنگارنگ تروریستها را نخورند و مراقب دامی که برایشان پهن شده باشند.

دشمن در کمین است و از هر فرصتی برای عقده گشایی از مردم کردستان استفاده می کند، مردم باید هوشیار باشند و اجازه ندهند تا این فرصت طلبان با آبروی آنها بازی کنند.

متاسفانه در سالهای اخیر تعدادی از دختران به همین شیوه اغفال شدند و وقتی آنها را تهدید به افشای فیلم و تصاویر کردند، این دختران ناچار شدند به خواست این افراد از کشور فرار کرده و به این گروهکهای تروریست و فرصت طلب ملحق شوند.

بختیار بلوری اولین و آخرین فردی نیست که اینگونه از زنان سوء استفاده می کند، این بار دست این فرد رو شد اما هنوز بختیار بلوری ها در کمین جوانان کردستانی هستند.

این یکی از شیوه های فریب دختران برای جذب در گروهک تروریستی کومله است، برقراری ارتباط عاطفی و غیراخلاقی در فضای مجازی با آنها و در نهایت وادار کردن آنها به فرار از کشور و ملحق شدن به گروهک تروریستی کومله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا