۱۵ عضو انشعابی گروهک تروریستی کومله از اعضای شاخص کومله هستند/ کومله از اکثریت افتاد/ سرکرده کومله حذف شد!

آکام نیوز؛ روز گذشته خبر انشعاب دیگری در گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله – سازمان کردستان حزب کمونیست ایران منتشر شد.

به گزارش آکام نیوز، بر اساس تازه ترین اخبار دریافتی از اردوگاه زرگویز گروهک تروریستی کومله، تا این لحظه ۱۵ عضو شاخص رهبری این گروهک به جمع انشعابیون پیوستند و به این ترتیب حزب کمونیست ایران موفق شد کومله را از اکثریت انداخته و این گروهک را وارد بحرانی دیگر کند.

صلاح مازوجی سرکرده انشعابیون، از حکومت اقلیم کردستان و اتحادیه میهنی درخواست کرده تا به آنها نیز مقر و اردوگاه بدهند و حکومت اقلیم، پاسخی به این درخواست نداد.

صلاح مازوجی به صراحت اعلام کرده اردوگاه زرگویز را ترک نخواهد کرد و تا زمانیکه به آنها مقر و امکانات داده شود، آنها در اردوگاه باقی می مانند.

گفته می شود در شب های اخیر اصطکاک های زیادی بین موافقان و مخالفان انشعاب صورت گرفته و نیروهای دو طرف در آماده باش بسر می برند و هر آن احتمال درگیری مسلحانه در اردوگاه متصور است.

تعداد اعضای کمیته مرکزی حزب کمونیست ایران ۲۰ نفر هستند که از این تعداد ۱۵ نفر از اعضای قدیمی و شاخص دست به انشعاب زدند.

اسامی انشعابیون به شرح زیر است:

هلمت احمدیان، خسرو بوکانی، رئوف پرستار، نصرت تیمورزاده، عیسی جمشیدی، حسن شمسی، احمد عزیزپور، محمود قهرمانی، صلاح مازوجی، پدرام نصراللهی، جلال محمد نژاد، گوهر معمارزاده، عباس منصوران، اردشیر نصرالله بیگی و مرضیه نظری این بیانیه را مورد تصویب قرار داده اند.

۵ تن از اعضای جناج اقلیت کمیته مرکزی نیز عبارتند از: سید ابراهیم علیزاده، سرکرده کومله، وریا احمدی، عادل الیاسی، فراست صالحی و سروه ناصری.

این ۵ نفر عملا مسئولیتی نخواهند داشت و به این ترتیب سید ابراهیم علیزاده که خود از بنیانگذاران حزب کمونیست ایران است از گردونه قدرت در این حزب، کنار گذاشته شد.

اخبار بیشتر بزودی منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا