تبلیغ گسترده گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان “پاک” برای اغفال کودکان زیر ۱۸ سال جهت جذب در پاک!+ عکس

آکام نیوز: اردلان خسروی از اعضای رهبری حزب منحله آزادی کردستان که معاون حسین یزدان پناه نیز محسوب می شود، برای فریب و اغفال کودکان زیر ۱۸ سال حتی از بچه خود نیز استفاده می کند.

به گزارش آکام نیوز، اردلان خسروی اهل بوکان است که به جرم کلاهبرداری، دزدی و شرارت در حالیکه شاکیان خصوصی زیادی نیز داشت از کشور متواری شده و به حزب تروریست آزادی کردستان ملحق شد و به واسطه شرارت هایی که در پرونده او بود و رفتارهای تندی که با فریب خوردگان داشت به سرعت به رتبه های بالایی رسید و به نوعی دست راست حسین یزدان پناه سرکرده پاک شده است.

نامبرده اخیرا با انتشار عکسی از فرزند کودک خود با یونیفرم حزب آزادی کردستان، کودکان کردزبان کشورمان را هدف نقشه های پلید و شوم خود و گروهک حزب آزادی کردستان قرار داده است.

نامبرده اسلحه و یونیفرم این گروهک تروریستی را در اختیار فرزندش قرار داد و عکسی از وی در این حالت نیز منتشر کرد تا کودکان سرزمین ما، جذب لباس و اسلحه شده و از خانواده خود دور شده و فرار کنند و به این گروهک تروریستی ملحق شوند تا به راحتی آنها را به آغوش مرگ بسپارند.

استفاده از کودکان برای تبلیغ، مدتهاست در گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان رایج شده و در بسیاری از تبلیغات از کودکان خود، بعنوان عاملی برای جذب دیگر کودکان کرد استفاده می کنند.

استفاده از کودکان در پیج‌های حزب آزادی کردستان ممنوع است و از آن جایی که این عمل جنبه عمومی دارد مردم و مدافعان حقوق کودکان می توانند، برای برخورد با این پیج‌ها راسا وارد عمل شوند و با گزارش این نوع تبلیغات، می توان قدم مثبتی برای حفاظت از کودکان سرزمین مان؛ در برابر آسیب های خطرناک این گروهک تروریستی برداشت.

یک دیدگاه

  1. حزب ولگردها یا آزادی
    ما کردهای ایران بر سرتان فرود خواهیم آمد حتی در لانه هایتان. منتظر رعدهای آسمان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا