تایید خبر آکام نیوز/ دادستان کرمانشاه: سیاوش بهرامی عضو تسلیمی گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان خودکشی کرده بود/افشای دروغ بزرگ حزب منحله آزادی کردستان

آکام نیوز: همانطوریکه اعلام کرده بودیم، جزییات بیشتر از مرگ یک عضو سابق گروهک تروریستی پاک را منتشر می کنیم.

به گزارش آکام نیوز، مطابق خبری که چندی پیش هم در آکام نیوز منتشر شده بود، گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان پس از مرگ هر عضو سابق خود، جمهوری اسلامی ایران را به کشتن اعضای خود متهم می کند!

در همین ارتباط، «شهرام کرمی»، با اشاره به فضاسازی اخیر رسانه های معاند در خصوص فوت زندانی امنیتی سیاوش بهرامی در کرمانشاه، اظهار کرد: اخیرا رسانه‌های معاند با هدف هجمه سیاسی و تبلیغات رسانه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، ادعای کذبی را در رابطه با علت فوت یک زندانی امنیتی در کشورمان داشته اند.

وی ادامه داد: زندانی امنیتی، «سیاوش بهرامی»، دوم اردیبهشت سال گذشته به اتهام عضویت در گروه تروریستی “پاک” بازداشت و سپس با رای قطعی مبنی بر عضویت در گروهک های معاند نظام در زندان پاوه محبوس شد.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: این زندانی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ با تحمل یک سوم دوره حبس خود با اعطای آزادی مشروط و در سلامت کامل جسمی از زندان پاوه آزاد شد، اما حسب گزارش نهادهای امنیتی وی پس از آزادی از زندان در تاریخ هفتم خرداد با خرید و استفاده از قرص برنج در محله مهدیه (دره دراز) کرمانشاه اقدام به خودکشی می کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس استعلام صورت گرفته از اداره کل پزشکی قانونی استان، پیکر این فرد با علائم مسمومیت با قرص مورد کالبد شکافی قرار گرفته که نتایج آن بزودی اعلام خواهد شد.

کرمی یادآور شد: متاسفانه رسانه های معاند به منظور نشان دادن چهره ای ضد حقوق بشری از کشورمان با نشر ادعاها و اخبار کذب، علت فوت این زندانی سیاسی را تزریق آمپول اشتباهی در زندان اعلام کرده اند، در حالیکه این فرد در خارج از زندان و به علت خودکشی فوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا