نادر کیانی، راوی کتاب سیطره؛افشای دروغ گروهکهای تروریست کردی در خصوص ۲۷ مرداد/ در کتاب سیطره، به واقعیات درونی کومله و دمکرات اشاره شده است

آکام نیوز: نادر کیانی – خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای، در یادداشتی نوشت: به ۲۷ مرداد نزدیک می شویم، روزی که حضرت امام(ره) به درخواست مردم کردستان، فرمان آزادسازی پاوه از چنگال گروهکهای تروریست کردی را صادر کردند.

به گزارش آکام نیوز، حزب منحله دمکرات کردستان و کومله، هر ساله و در چنین روزهایی، با هدف تشویش اذهان عمومی، با جعل تاریخ، مدعی می شوند که حضرت امام(ره) فرمان حمله به مردم کردستان را صادر کردند!

این ادعا در حالی مطرح می شود که خود سرکردگان دمکرات و کومله هم به خوبی حقیقت را می دانند که فرمان حمله به درخواست مردم کردستان و برای بیرون راندن اشرار دمکرات و کومله صادر شد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حزب منحله دمکرات کردستان ایران و کومله به دستور اربابان خارجی خود، به دنبال تجزیه کشور از طریق ایجاد تفرقه در میان اقوام و مذاهب برآمدند و با شروع غائله کردستان و سر دادن نداهای تجزیه‌طلبانه اهداف شوم خود را از شهرستان مرزی پاوه در استان کرمانشاه آغاز کردند.

با شروع جنگ و ناآرامی در مناطق کُردنشین در سال ۵۸ در تاریخ ۲۵ مرداد این سال شهر پاوه به طور کامل در محاصره مهاجمین مسلح دمکرات قرار گرفت و از گوشه و کنار شنیده می‌شد که پاوه سقوط کرده است.

این موضوع موجب نگرانی و ناراحتی مردم منطقه شد و همه نگران موقعیت این شهر مرزی بودند و سقوط پاوه می توانست بر وضعیت دیگر شهرهای مناطق کُردنشین اثر بگذارد و روحیه مردم و رزمندگان اسلام را تضعیف کند.

در تاریخ ۲۷ مرداد سال ۵۸ با صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر لزوم شکست حصر پاوه مقاومت نیروهای انقلابی مضاعف شد و در نتیجه حمایت مردم و نیروهایی که به سمت پاوه می آمدند باعث عقب نشینی ضد انقلاب و شکست حصر پاوه شد.

متن این فرمان که از رادیو پخش شد در واقع مهلت ۲۴ ساعته ای بود که امام به دولت و ارتش جهت شکست حصر پاوه و پاکسازی منطقه از لوث حزب منحله دمکرات کردستان ایران و بخشی از نیروهای کومله داد.

امام خمینی(ره) در بخشی از پیام خود فرمودند: «به دولت و ارتش و ژاندارمری اخطار می کنم اگر با توپها ، تانکها، قوای مجهز تا ۲۴ ساعت دیگر حرکت به سوی پاوه نشود من همه را مسئول می دانم».

بدین ترتیب در ۲۸ مرداد ۵۸ نیروهای مسلح ارتش وارد پاوه شدند و نقاط حساس نیز به دست نیروهای سپاه پاسداران افتاد و مهاجمین و ضد انقلاب با تخلیه مناطق حساس شهر به ارتفاعات اطراف گریختند و عملیات پاکسازی با تعقیب آنان ادامه پیدا کرد.

عملیات آزادسازی شهر پاوه مدیون جانفشانی های سردارانی است که با اهدای خون خود نهال نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کردند. در این حماسه،شیر مردانی همچون مصطفی چمران و پیشمرگان مسلمان کُرد بومی اهل منطقه، همچون کوه در برابر دشمن ایستادگی کردند.

امروز ۴۳ سال از آن زمان می گذرد و دیگر حزب دمکرات و کومله ای وجود ندارند، ته مانده های این دو گروهک، که غالبا سرکردگان آنها هستند و افرادی هستند که در زمان آزادسازی پاوه، به خارج از کشور گریختند و نیروهای خود را هم به کشتن دادند، امروز در اقلیم کردستان عراق هستند.

این دو گروهک، به راحتی آب خوردن به مردم دروغ می گویند و حقیقت را پنهان می کنند.

بنده شناخت کامل و دقیقی از واقعیات درونی این دو گروهک دارم، برای آگاه کردن مردم کشور و خصوصا کردستانی ها، نیاز بود تا از نزدیک در جریان روند فعالیت این گروهکها قرار بگیریم و برای این کار هم باید “نفوذ” می کردم، نفوذی که به هر دو گروهک دمکرات(در مقطعی کوتاه) و کومله(در مقطعی درازمدت) انجام شد، واقعیات را برایم بیشتر عیان کرد.

متوجه شدم که گروهک تروریستی دمکرات در کتابخانه خود، کتاب هایی منتشر کرده اند که در آن، خود را صاحب مردم کردستان معرفی می کنند.

متوجه شدم که گروهک تروریستی کومله، در زمان حضور در کردستان، به رزمندگان و مردم مجروح کردستان، تیرخلاص می زدند، صحنه های این تیرخلاص زدن ها را هم در یک سی.دی، گردآوری کرده و برای تماشا در پذیرش به نمایش می گذارند تا فریب خوردگان جدید هم از خوی درندگی این گروهکها، از لحظه ورود باخبر شوند.

به همت برادر و دوست بسیار عزیزم، جناب آقای کیانوش گلزار راغب نویسنده توانمند حوزه دفاع مقدس، خاطرات ۷ سال نفوذم به اردوگاه های دشمن، در کتابی تحت عنوان”سیطره” به نگارش در آمده و انشاالله بزودی آماده چاپ و عرضه خواهد شد و قطعا این کتاب، آبرویی دیگر برای کومله و دمکرات باقی نخواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا