لحظه به لحظه با تازه ترین تحولات داخلی ضد انقلاب پس از حملات سپاه پاسداران+ مفقود شدن تعدادی از پیشمرگان گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان

آکام نیوز: پس از حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع ضد انقلاب، حزب منحله آزادی کردستان مدعی شد ۸ پیشمرگ این گروهک کشته شده و ۲۹ نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش آکام نیوز، بر پایه گزارش های دریافتی، تا این لحظه ۲ پیشمرگ گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان که از قضا از زندانیان این گروهک بودند مفقود شده اند که بیم آن می رود این گروهک آنها را پیش از این کشته باشد و از این فرصت استفاده کرده تا مدتی بعد نام آنها را هم بعنوان افراد کشته شده در حملات اعلام کند.

بر اساس گزارش ها ۸ فرمانده شاخص این گروهک تا این لحظه کشته شده اند.

احسان فرجی اهل ایلام و فرمانده گردان مانیشت از تیپ زاگرس سپاه ملی پوشالی کردستان، امید نیکدل اهل سنندج و عضو شورای فرماندهی سپاه ملی پوشالی کردستان، یونس غیاثی اهل ایلام و فرمانده دسته، آروین سهرابی اهل جوانرود و عضو شورای فرماندهی تیپ، یدالله نوری اهل کرمانشاه و فرمانده لجستیک تیپ یک.

همچنین ۳ پیشمرگ دیگر نیز بنام های سعید امیدی اهل کرمانشاه، ادریس امجدی اهل سنندج، کامران رستمی اهل سنندج کشته شده اند.

۲ پیشمرگی که به آنها اشاره شد نیز مفقود شده و ۲۹ تن هم بشدت زخمی شده اند که ریباز شریفی جانشین حسین یزدان پناه از شاخص ترین افراد شکنجه گر این گروهک نیز از زخمی شدگان است.

سنگر و تیپ های پیشوا، خوشوی خلیل و زاگرس حزب منحله آزادی کردستان در پردی در چندین مرحله و در ساعات مختلف هدف حملات پهپادهای انتحاری و موشک های بالستیک و گراد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

اوج حملات در ساعات ۱۰:۲۰ و ۱۳:۲۰ انجام شده و ۱۲ موشک به مقرهای اصلی این گروهک اصابت کرده است.

شایان ذکر است سپاه پاسداران اعلام کرده تا خلع سلاح کامل ضد انقلاب، حملات تداوم خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا