“تلاش گروهکهای تروریست کومله، دمکرات و حزب آزادی کردستان برای جنگ های خیابانی در کردستان/ نقش بارزانی ها در حمایت از گروهکهای تروریست کردی”

آکام نیوز: نادر کیانی – خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای، در واکنش به حوادث اخیر در کردستان، طی یادداشتی نوشت: دو هفته از فوت مرحومه مهسا امینی می گذرد، از همان آغازین اعلام خبر به کما رفتن مهسا امینی، اتاق فکر گروهکهای تروریست کردی و آشوب طلبان و تفرقه افکنان در خاک اقلیم کردستان عراق، تشکیل جلسه اضطراری دادند، در این جلسه، عبدالله مهتدی، عمر ایلخانی زاده، رضا کعبی، ابراهیم علیزاده، مصطفی هجری، خالد عزیزی و حسین یزدان پناه حضور داشتند.

به گزارش آکام نیوز، سرویس های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی، موساد، برای مرگ مهسا امینی و بهانه دادن به دست نوکران خود در اقلیم کردستان عراق، ثانیه شماری می کردند و متاسفانه این اتفاق افتاد و فوت مهسا امینی، باعث خوشحالی دشمن و اندوه ملت ایران و خصوصا نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی کشور شد.

پروژه آشوب در خاک اقلیم کردستان عراق در منطقه تحت سلطه بارزانی ها کلید خورد، و شعار فتنه و آشوب هم در همان اتاق فکر ها، آماده شد ” ژن، ژیان، ئازادی” (زن، زندگی، آزادی) و ” ژینا تو نامری” ( ژینا تو نمی میری).

شعاری که امروز ورد زبان همه اغتشاشگران شد و در همه اغتشاشات اخیر از این شعار استفاده می شود.

این شعار سرتیتر اول رسانه های فارسی زبان، ایران اینترنشنال سعودی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا، تلویزیون های حکومت اقلیم کردستان عراق، رووداو و کردستان ۲۴ و… شد.

متاسفانه خاندان بارزانی، تمام تلویزیون های پربیننده خود را در اختیار سرکردگان ضد انقلاب قرار دادند تا استارت خونریزی و ناامنی در کردستان زده شود و اینگونه نیز شد!

با گذری بر ناامنی‌های کردستان در پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مشهود است که بارزانی ها، دشمنان انقلاب و گروهک‌های ضدانقلاب خیر و صلاح مردم کردستان و ایران را نمی‌خواهند بلکه به دنبال آن هستند با ناامن کردن جامعه به مطامع و اهداف شوم خود دست یابند.

غائله‌های قومی در کشور و از جمله در کردستان، سابقه ای چندین ساله دارد و به اوایل انقلاب بر می گردد.

دشمنان ملت ایران که تاب و تحمل دیدن نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران را نداشتند، با به جلو انداختن کومله و دمکرات در کردستان جنگ داخلی به وجود آورند.

وقتی کردستان به آشوب کشیده شد و همه جای شهرهای این استان مرزی به صحنه زد و خورد نیروهای ضدانقلاب تبدیل شد و حوادث متعدد یک به یک روی داد، عده‌ای از مردمان شهر از جان خود گذشتند تا برای رهایی مردم از دست ضدانقلاب پیشمرگ آنها شوند و اینگونه بود که سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد به عنوان ناجیان مردم به پا خواستند.

به دنبال ناامنی‌های ایجاد شده توسط گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه کردستان و سایر استان‌های مرزی همچون آذربایجان غربی که برای ضربه زدن به نظام نوپای انقلاب اسلامی مهندسی می‌شد، مردم در قالب هسته های خودجوش در غرب و شمالغرب کشور، به یاری رزمندگان سپاه پاسداران شتافتند و  جنگ با این گروهکهای دست نشانده را سرلوحه کارهای خود قرار دادند تا کشور را از خطر تجزیه دور نگه دارند.

عوامل تروریستهای کومله و دمکرات که امروز در شهرهای کردنشین به بانک ها حمله می کنند، بسیجیان بومی را به رگبار می بندند، به کسبه ای که از فراخوان تحریم شان تبعیت نکرده اند حمله می کنند، همه جا را به آتش می کشند، به خانه طرفداران نظام در کردستان رگبار می بندند، در آن زمان هم، دقیقا به همین شیوه های خشونت آمیز متوسل می شدند و این شد که مردم شهرهای سنندج، دهگلان، بوکان، پاوه، مریوان و… را ترک می کردند و مردمی هم که در کردستان مانده بودند دست به دامان حضرت امام(ره) شدند تا کردها را از شر این تروریستها نجات دهند.

شهید محمد بروجردی(مسیح کردستان) فرمانده وقت سپاه کرمانشاه تلاش های زیادی انجام داد تا صفوف اتحاد مردم کردستان از هم نپاشد و ضد انقلاب، فرصت عرض اندام پیدا نکند.

عزم عبدالله مهتدی و قاسملو برای تبدیل بحران کردستان به یک جنگ داخلی خونین جدی بود.

حضور گروهک‌های مختلف در کردستان که تحت لوای بیگانگان سلاح مبارزه با انقلاب اسلامی ایران برداشته بودند، زمینه را برای مقاومت مردمی و پیوستگی شیعه و سنی فراهم می‌کرد. مردم کردستان پیام انقلاب و امام خمینی(ره) را به درستی درک کرده بودند و گروهک‌ها نتوانستند آنطور که باید  و شاید در جذب مردم موفق شوند به همین خاطر به زور متوسل می شدند و مردم که سواد و آگاهی کافی نداشتند را در روستاهای مرزی و دورافتاده جذب خود می کردند، به آنها وعده زندگی مرفه در اروپا را می دادند تا آنها را جذب کنند و دست آخر تنها مرگ نصیب این مردم ساده و فریب خورده شد.

پاکسازی منطقه کردستان از لوث وجود گروهک‌های ضدانقلاب، بدون حضور مردم کردستان میسر نبود، مردمی که لباس سپاه بر تن کردند، فداکاری کردند تا امروز امنیت در کردستان حاکم باشد اما سرکردگان ضد انقلاب این امنیت را بر نمی تابند و به همین خاطر است هر از چند گاهی به بهانه ها و عناوین مختلف مردم را به شورش فرا می خوانند و خون به راه می اندازند، در تریبون های خود، فارس را دشمن کرد معرفی می کنند و از کردها می خواهند هر جا فارسی در کردستان دیدند، او را بزنند!

حسین یزدان پناه سرکرده تحت حمایت مسعود بارزانی، اخیرا در ویدیویی گفته بود؛ اعتصاب کارساز نیست، باید هر جا غیر کرد دیدید به او حمله کنید، تنها راه چاره، ترور و ارعاب و خشونت است!

مردم کردستان حوادث زیادی را از سر گذرانیده اند، از حادثه ۳ اسفند سال ۱۳۷۷ که به بهانه دستگیری عبدالله اوجالان به راه افتاد گرفته تا فتنه ۸۸، دی ۹۶ و آبان ۹۸، واقعه هتل تارای مهاباد و امروز هم مهسا امینی!

در دو هفته اخیر نیز مرگ مهسا امینی دختر ۲۲ ساله سقزی هم مستمسکی برای ضدانقلاب خارجی و داخلی شد بلکه بتوانند از این طریق ضربه‌ای به مردم و انقلاب وارد کنند.

در طول این دو هفته نیز تمام تلاش دشمنان و ایادی استکبار و گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان، تحریک احساسات مردم و خاصتا دختران و پسران جوان است که آنها را علیه نظام قرار دهند و با ناامن کردن جامعه به مقاصد شوم خود برسند.

اعتصاب عمومی و بستن بازار نکته قابل توجه دیگر این آشوب‌های خیابانی است که مهم‌ترین دلیل آن، تهدیدهای ضدانقلاب به عدم همکاری است که مغازه‌های آنان را به آتش می‌کشند.

با این وجود، مردم کردستان جز ضرر و زیان چیزی از درون ناامنی‌های اوایل انقلاب و پس از آن ندیده‌اند و همه اطمینان دارند که امنیت از نان شب برای آنها واجب‌تر است و به یقین برای صیانت از این امنیت اهتمام خواهند داشت.

فراموش نکنیم، یک جریان مشخص سیاسی در کشور در فتنه ۸۸ کلید رمزشان ندا آقاسلطان بود و امروز رمز فتنه ضد انقلاب”مهسا امینی” است.

گروهکهای تروریست و ضد انقلاب، مدتهاست از زن استفاده ابزاری و سیاسی می کنند، سرکردگان ضد انقلاب، مدتهاست زن را اسم رمز آشوب‌هایتان قرار داده اند.

زن در گروهکها صرفا یک نام ابزاری است و بر خلاف تصور هواداران ضد انقلاب، زن خصوصا از دیدگاه کمونیست ها و کومله ای ها صرفا برای اهداف غیراخلاقی و تبلیغی مورد استفاده قرار می گیرد، بنده در طول ۷ سالی که در کومله حضور داشتم، از نزدیک شاهد رفتارهای وحشتناک سران و کادرهای گروهک تروریستی کومله با زن بوده ام، زن را کتک می زدند، به زن تعرض می کردند، زن ها را جنس دسته چندم نگاه می کردند، حالا همین گروه و گروه های مشابه، مدافع حقوق کرامت زن شده‌اند؟!

به همه فتنه‌گران و دروغ‌پردازان که این روزها در فضای مجازی به هر دروغی متوسل می‌شوند تذکر می‌دهم که نظام اسلامی در فتنه ۸۸ صبر انقلابی را مسئولیت خود می‌دانست و امروز اقدام انقلابی را در نظر دارد.

در این شکی نیست که کومله از شناسایی و دستگیری تیم پیشمرگ تروریست خود که برای انفجار راهی شهر اصفهان کرده بود، خشمگین است، موساد از لو رفتن این تیم خشمگین است و امروز مهسا امینی را برای به حاشیه بردن افتخارات نیروهای امنیتی کشور، مستمسک قرار داده اند، آنها هرگز دلسوز مهسا امینی و مهسا امینی ها نیستند، هدف آنها تنها اغتشاش و ناامنی در کشور است.

امروز به برکت انقلاب اسلامی شهرهای کردنشین کشور، در اوج امنیت به سر می‌برند، کردها غیور هستند، آگاه هستند و هرگز اجازه عرض اندام به ضد انقلاب را نمی دهند،مردم کرد بصیر و بیدار هستند و اجازه کوچکترین هجمه به انقلابی که به برکت آن امنیت پایدار و توسعه را در استان تحقق بخشیده است را نمی‌دهند اگر چه دشمن هر روزه می‌خواهد به بهانه‌هایی کردستان را به اوایل انقلاب و غائله قومی آن برگرداند، گرچه متاسفانه حکومت منطقه ای اقلیم کردستان و در راس آنها بارزانی ها بعنوان حکمران این حکومت، رسم همسایگی را بجا نمی آورند و تریبون های زیاد و پربیننده ای در اختیار تروریستهای ضد انقلاب قرار می دهند اما فراموش نکنید، کردستان و ایران از هم جدا ناشدنی است و هرگز خواب صهیونیست ها و نوکران منطقه ای آنها برای کردستان و برای تجزیه کشور و ایجاد نفاق و دودستگی در بین مردم، تعبیر نخواهد شد.

یک دیدگاه

  1. باید مردم و از اعمال شیطانی این قبایل فرصت طلب اغتشاشگر آگاه و روشن کرد، جوانان عزیزمان و باید روشن کنیم که این خان زاده های پست فطرت که همه سرکرده های این احزاب جانی تروریست از اربابان و مالکان ظالم دوران رژیم طاغوت هستن و تنها به فکر منافع شخصی و خوانوادگی خودشان هستن و جان جوانان ساده لوحی هم که گرفتار شایعات و شعارهای توخالی این جماعت می شوند هیچ اهمیتی ندارد. مردم دلیر و فهیم سرزمینمان ایران عزیز فهیم تر و داناتر از این هستن تا به دام برنامه ها و شعارهای تو خالی این جماعت خود فروخته اغتشاشگر و خود فروخته بیفتند. ما هر گونه خیال پردازی این جنایتکاران و در نطفه خفه خواهیم کرد و این جنایتکاران اعمال و افکار شیطانیشان را با خودشان به گور خواهند برد. ذهی خیال باطل تا بتونن حتی مرز کشور عزیزمون و ببینن چه برسه روزی بتونن کدخدایی یک روستا را بهشون سپارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا