دومین نشست رویداد فرهنگی کتابخوان در اصفهان با همکاری صداوسیمای مرکز اصفهان و سوره مهر اصفهان، با محوریت کتاب سیطره خاطرات نادر کیانی/استقبال گسترده از سیطره+ فیلم

آکام نیوز: مدیر سوره مهر اصفهان گفت: کتاب سیطره خاطرات نادر کیانی از رزمندگان انقلاب، در دومین روایت سلسله نشست های فرهنگی کتابخوان بررسی شد.

به گزارش آکام نیوز به نقل از صداوسیما، مدیر سوره مهر اصفهان گفت  کتابخوان رویدادی فرهنگی با محوریت کتاب های چاپ اولی انتشارات سوره مهر است  که با حضور استادان  کارشناسان، صاحب نظران و علاقمندان حوزه کتاب مورد بررسی و خوانش قرار می گیرد.

علی غفرانی کجانی  افزود: در سلسله نشست های کتابخوان تلاش می شود  مخاطبین حوزه کتاب ضمن آگاهی از محتوای اصلی کتاب امکان خوانش بخشی از کتاب را داشته باشند تا در انتخاب کتاب خوب برای مطالعه تصمیم گیری نماید.

غفرانی افزود: کتاب سیطره خاطرات هفت سال نفوذ نادر کیانی از نیروهای انقلابی ایران به اردوگاه حزب دموکرات کردستان ایران و سازمان کومله در اقلیم کردستان عراق است که تا سطوح عالی سازمانی و مسئول کل پذیرش این سازمان رشد کرده و با دسترسی به اطلاعات ارزشمند درون گروهی، گرفتار زندان اقلیم کردستان شده است و با تحمل رنج و مرارت زیاد، عاقبت به کشور باز می‌گردد و ثمره سال‌ها تلاش و مجاهدت خود را در خدمت نظام جمهوری اسلامی ایران قرار می‌دهد. بعد از انقلاب اسلامی ایران، گروهک‌های ضد انقلاب فرصت پیدا کردند تا اسلحه و مهمات پادگان‌های نظامی را غارت و علیه انقلاب اسلامی به جنگ مسلحانه بپردازند. آنها هزاران نفر از رزمندگان اسلام و مردم کردستان را قتل عام کردند. در سال های اولیه دفاع مقدس این گروهک‌ها از ایران رانده شده و به دامن دشمن پناه بردند و دست به ترورهای کور مردم ایران زدند. کتاب سیطره اطلاعات خوبی از مناسبات داخلی ضد انقلاب، هویت سران احزاب، فساد و فحشا و روابط داخلی و خارجی آنها برملا می‌سازد.

یک دیدگاه

 1. .
  محمدرضا شفیعی کدکنی کارشناس فرهنگی نوشت: بنیادی‌ترین رکن کار فرهنگی اصالت محتوا است اما صداوسیما در انتشار جعلیات هیچ ملاحظه‌ای ندارد.

  آقای شفیعی،
  عمیقاً در اشتباهید زیرا بنیادی‌ترین رکن کار فرهنگی تضاد است آقای سعید حدادیان خاطره‌ای در صداوسیما تعریف کرده که شما واقعی نمی‌دانید منطق حکم می‌کند جنابعالی واقعیت را بیان بفرمایید تا جعلیات برملا گردد و نیاز به تهمت زدن نباشد.
  چون شود پرده‌دری کار نسیم سحری، هرچه در پرده نهان است عیان خواهد شد.
  هر که عاشق‌منش افتاده و شاعرمسلک، بهر او باد صبا نامه‌رسان خواهد شد.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  ۱- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی.
  ۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی.
  با تشکر از توجه شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا