گزارشی تکاندهنده از وحشی گری اعضای تیم تروریستی اشنویه

آکام نیوز:همانطوریکه در خبرهای قبل به اطلاع خوانندگان رساندیم،یک تیم سرتاپا مسلح از گروهک تروریستی و تجزیه طلب موسوم به"حزب منحله دمکرات کردستان ایران"شاخه مصطفی هجری،به کمین نیروهای رزمنده قرارگاه حمزه سیدالشهداء افتاده و در نتیجه این عملیات مسلحانه،تمامی اعضای این تیم تروریستی که به دستور مصطفی هجری وارد کشور شده بودند،به هلاکت رسیده،تعدادی زنده دستگیر شده و ۲ نفر نیز به شمال عراق متواری شدند.

پروژه "راسان هجری"که به دستور مقامات سعودی به مرحله اجرا درآمده،در حالی برای چندمین بار متوالی پشت سرهم منهدم می شوند که سرکرده این گروهک تروریستی،بدون هیچ توجهی به اینکه تعدادی از جوانان تازه مسلح شده را به کشتن داده،همچنان با وقاحت تمام از طریق یکی از اعضای کمیته مرکزی خود به تلویزیون رووداو اعلام کرد که باز هم تیم های دیگری روانه کشور می کنند!!

به گفته یکی از منابع خبری در اردوگاه حزب دمکرات،این گروهک تصمیم گرفته تا از این پس شبانه به برخی پایگاههای مرزی حمله مسلحانه کنند!

در خصوص تیم متلاشی شده اشنویه لازم به ذکر اینکه؛تیم مسلح حزب دمکرات کردستان ایران متشکل از جوانان تازه به عضویت دمکرات بوده که برای انجام مأموریت های محوله از سوی مصطفی هجری از کوههای شمال عراق عازم مناطق کُردنشین شده بودند که شامگاه (ساعت ۳ بامداد ۲۰ مرداد ۱۳۹۷) در حوالی اشنویه (مابین ناویه سور و تپه سفید) به تور نیروهای سپاه پاسداران افتاده و تمامی آنها در یک تیراندازی غافلگیرانه مورد هدف قرار گرفتند.

اسامی تکمیلی برخی دیگر از کشته شده ها به شرح زیر اعلام می شود:

-اسماعیل ایرانمنش

-عبدالسلام عبدی(شاخه وان)۱۶ ساله!!!! که بارها درخواست بازگشت به کشور را کرده بود که مصطفی هجری اجازه نمی داد.

گزارشی تکاندهنده از وحشی گری اعضای تیم تروریستی اشنویه-مهران طاها پور (میزان)

-سلیمان محمد زاده

-عبدالواحد سهرابی

-احمد شباب

-عثمان رحمانی

-هیمن

در خصوص اسماعیل ایرانمنش شایان ذکر اینکه نامبرده همان فردی بود که چندی پیش ۳ نفر از نیروهای امنیتی ایران را در پیرانشهر به شهادت رسانده بود و پس از این ترورها به شمال عراق متواری شده بود،که دست انتقام روزگار این بار در اشنویه گریبان این تروریست جانی را می گیرد.

جالب است که حزب منحله دمکرات کردستان تا امروز همچنان سیاست بی خبری را در پیش گرفته بود و سعی در انتشار واقعیات را نداشت که با انتشار تصاویر معدومین و اسامی برخی از کشته شدگان ناچار شد در سایت کردستان میدیا،بعد از چند روز سکوت کامل خبری،به این افتضاح دیگرشان،اعتراف کند.

کاوه بهرامی هم همچون همیشه در حال دروغ پراکنی به رسانه های اقلیم کرذستان و رووداو است و حاضر نشده به جز هلاکت ۶ تروریست دمکرات،بقیه افراد را به گردن بگیرد!!

این روند لاپوشانی و رسوایی حزب دمکرات کماکان ادامه دارد و این موضوع باعث اعتراض شدید خانواده کشته شدگان هم شده است.

شنیده ها حاکی از آن است تعداد زیادی از کادرهای قدیمی حزب دمکرات در اعتراض به اینکه حزب دمکرات بجای گرفتن مراسم برای کشته شدگان مراسم جشن عروسی گرفته بودند،قصد کناره گیری از این گروهک را دارند و دیگر از این گروه بریده اند.

نکته تاسف بار در خصوص این تیم این است که نیروهای سپاه پاسداران در بین اجساد،جسد فرزند ۱۶ ساله یک کُرد را دیدند،نوجوانی که زیر سن قانونی بود و اعضای این تیم او را سپر گلوله خود کرده بودند.

سران دمکرات در حالی دم از حقوق بشر می زنند که خودشان نوجوانان زیر سن قانونی را راهی چنین ماموریت های مهمی می کنند،نوجوانانی که در طول عمر کوتاه شان در یک عملیات واقعی هم حضور نداشته اند.

کدام نهاد و قانون حقوق بشری به مصطفی هجری و سران آل سعود یاد داده تا یک نوجوان ۱۶ ساله را به منطقه بفرستند؟!!!

سلام عبدی (شاخه وان) ۱۶ سال سن داشته و تروریستهای دمکرات با اسلحه ای سنگینی که حتی نمی توانست آن را حمل کند،این نوجوان نگونبخت را راهی این ماموریت کردند تا پروژه شهیدسازی رونق بگیرد!!

شاهدان در محل می گویند وقتی نیروهای سپاه چشم شان به جسد این نوجوان ۱۶ ساله افتاد،خودشان هم گریه کردند که چگونه این گروهک تروریستی و سرکردگانشان دلشان آمده این بدبخت را به کشتن دهند؟؟!!!

چطور اعضای این تیم تروریستی شاخه وان را سپر تیرهای خود کردند؟؟!!!

گزارشی تکاندهنده از وحشی گری اعضای تیم تروریستی اشنویهعثمان رحمانی و اسماعیل ایرانمنش هم در به شهادت رساندن ۳ نفر از نیروهای امنیتی و نظامی ایران در پیرانشهر نقش داشتند و بارها جمهوری اسلامی ایران به عراق و اقلیم کردستان عراق نامه نگاری کرده بود و درخواست استرداد این جنایتکاران را داده بود که دست تقدیر آنها را وارد کشور کرد و به سزای اعمالشان رسیدند.

"خبرهای دیگر در ارتباط با انهدام این تیم بزودی"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا