غوغای استفاده ابزاری از زنان در بین اعضای کومله و دمکرات

آکام نیوز:شعارهای معروف و اغوا کننده”برابری زن و مرد”،”زنها فرقی با مردها ندارند”،”همه رفقای زن عین رفقای مرد می توانند حتی نیمه شب به اتاق های مجردی یکدیگر بروند و کسی حق ندارد آنها را زیر سوال ببرد” از این نوع جملات در اردوگاه های پ.ک.ک، پژاک، حدکا و … به وفور یافت می شود.

به گزارش آکام نیوز، در اردوگاه های حزب منحله دمکرات بارها و بارها از زن ها به بهانه برابری با مردها و آزادی زن، سوء استفاده ابزاری شده و این مورد هر هفته تکرار می شود.

در تازه ترین گزارش محرمانه داخلی که از اردوگاه حدکا به دست آمده؛ در هفته گذشته مورد جدیدی از روابط نامشروع مکرر در مورد یک زن که به تازگی به حدکا ملحق شده و رسما بعنوان پیشمرگ، وارد‌صفوف این گروه تجزیه طلب شده است، اتفاق افتاده است.

بنا بر این گزارش این زن به نام “ا. ص.” که از روستای ر. فرار کرده بود با اینکه مدت خیلی کمی است وارد گروهک شده اما هر روز و هر شب در اتاق یک فرمانده و کادر و پیشمرگ دیده می شود.

یکی از فرماندهان حزب به این زن گفته؛ این نوع رابطه خدمت به پیشمرگانی است که سالهاست در کوه و کمر زندگی می کنند و تمام نیازهای شان سرکوب شده و تو داری به کردستان خدمت بزرگی می کنی.

زنان بی کس، زنان بی پناه و یا زنان فراری به امید مثلا رسیدن به حقوق زنان وارد تشکیلات این گروهک ها می شوند ولی بعدا متوجه می شوند از این خبرها نیست و آنچه که در رسانه های گروهک ها دیدند با آنچه که از نزدیک می بینند، زمین تا آسمان تفاوت دارد.

استفاده ابزاری از زنان،جزء لاینفک گروه های تروریستی ضد اجتماعی همچون پ.ک.ک، پژاک، مجاهدین خلق کومله و یا حدکا است که نیروهایشان را به زندگی مخفی، زیر زمینی و ضدخانوادگی ترغیب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا