دروغ بزرگ حزب دمکرات و انتشار عکس حزبی ها به جای مردم!+ افشای جعل تصاویر کودکان حزبی به جای کودکان ایرانی!

آکام نیوز: تلویزیون تیشک.تی.وی منتسب به حزب منحله دمکرات کردستان ایران با شارژ مالی امارات متحده عربی و عربستان، به راه افتاد.

یک منبع خبری در شمال عراق، در گزارشی از یک حقه بازی حزب دمکرات کردستان ایران پرده برداشته است.

به گزارش آکام نیوز، همانطوریکه در خبرهای پیشین اعلام شد، تلویزیون ماهواره ای حزب دمکرات کردستان ایران با کمک مالی امارات و عربستان سعودی پس از مدتها تعطیلی، راه اندازی شده است.

مقر این تلویزیون پیش از این در پاریس پایتخت فرانسه بود و از امروز تمام تجهیزات ماهواره ای این تلویزیون که توسط امارات خریداری شده و در اختیار مصطفی هجری سرکرده گروهک حزب دمکرات کردستان ایران قرار داده شده، به اردوگاه کویسنجق در شمال عراق منتقل شده است.

اما یک دروغ بسیار بزرگ از سوی گروهک فریبکار دمکرات در این گزارش فاش می شود.

در چند روز اخیر سایت رسمی گروهک دمکرات، کردستان میدیا و سایت تلویزیون تیشک.تی.وی، با انتشار عکس هایی از کودکان، وانمود می کنند که این تصاویر موج حمایت های مردمی در داخل کشور از حزب دمکرات و ابراز خوشحالی آنها را نشان می دهد!

در تصاویر منتشره که ملاحظه می کنید، یک سری کودک در کنار تلویزیون ایستاده و با یک دست نوشته به ظاهر در حال ابراز خوشحالی از راه اندازی مجدد تلویزیون این گروهک هستند!

دروغ بزرگ حزب دمکرات و انتشار عکس حزبی ها به جای مردم!

اما طبق گزارشی که به دست ما رسیده، این تصاویر مربوط به کودکان پیشمرگان بوده و به هیچ عنوان به مردم کردستان ایران ارتباطی ندارد.

تصاویری که حزب منحله دمکرات به نام مردم کردستان و حمایت آنها از این گروهک منتشر کرده، تماما مربوط به کودکان پیشمرگان و فرماندهان گروهک دمکرات در اردوگاه دمکرات و اروپا هستند و به هیچ عنوان مربوط به داخل کشور نیست.

دروغ بزرگ حزب دمکرات و انتشار عکس حزبی ها به جای مردم!

گروهک دمکرات به این شکل در حال عوام فریبی است و این چنین به شعور مردم کردستان ایران توهین می کنند.

گویا سران حزب دمکرات فراموش کرده اند که قرن بیست و یکم قرن ارتباطات است و همه مردم از طریق اینترنت به تمامی اخبار واقعی دسترسی دارند و مردم کردستان ایران همچون حزبی ها در غارها و کوههای دورافتاده زندگی نمی کنند که به اخبار واقعی دسترسی نداشته باشند.

در خصوص این گزارش، قضاوت را بر عهده افکار عمومی واگذار می کنیم.

دروغ بزرگ حزب دمکرات و انتشار عکس حزبی ها به جای مردم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا