قدرت تخریب موشک های زهرآگین سپاه پاسداران، تبدیل به کابوس دشمنان خارجی و ایادی آنها خواهد شد+فیلم

فوری/هشدار..هشدار…هشدار/ هشدار جدی به ضد انقلاب/ غرش موشک ها و تخریب عظیم در انتظار اردوگاه های اصلی ضد انقلاب…

به گزارش آکام نیوز، مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ با اجرای عملیات ترکیبی موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه در منطقه عمومی کویر مرکزی ایران برگزار شد .

مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا (س) با شلیک انبوه موشک‌های بالستیک زمین به زمین و اجرای عملیات توسط پهپادهای تهاجمی بمب افکن در منطقه عمومی کویر مرکزی ایران برگزار شد.

در این مرحله از رزمایش با بهره‌گیری از نسل جدید موشک های بالستیک زمین به زمین و پهپادها، تهاجم ترکیبی به پایگاه دشمن فرضی و انهدام تمامی اهداف تعیین شده انجام پذیرفت.

بنابراین گزارش؛ در مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ سپاه ، پس از حمله پهپادهای تهاجمی بمب افکن نیروی هوافضای سپاه از همه جهت ها به سپر موشکی دشمن فرضی و انهدام کامل هدف ها، انبوه موشک های بالستیک نسل جدید سپاه در کلاسهای ذوالفقار ، زلزال و دزفول هم به سمت اهداف تعیین شده شلیک و اینگونه ضربات مهلکی بر پایگاه فرضی دشمن وارد کرد .

این موشک ها به سرجنگی جدا شونده و قابلیت هدایت در خارج از جو و نیز قدرت اخلال و عبور از سپر موشکی دشمن مجهز شده اند.

"پیام رزمایش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ضد انقلاب"

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ضد انقلاب هشدار می دهند که در صورت هرگونه خطا، اشتباه و توهم تعرض، هیچ نقظه ای از تحرکات و مواضع ضد انقلاب از غرش موشک های سپاه پاسداران پنهان نخواهند بود.

{برای مشاهده فیلم های این رزمایش به کانال تلگرام آکام نیوز، اینستاگرام،آپارات و فیسبوک آکام نیوز مراجعه فرمائید}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا