فوری/ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده حمله به عمق اردوگاه های ضد انقلاب/ سپاه پاسداران از شهروندان اقلیم خواست از اردوگاه های گروهکهای ضد انقلاب فاصله بگیرند

آکام نیوز: در پی ادامه ترورهای داخلی در شهرهای مختلف کردستان توسط تیم های ترور کومله و دمکرات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد پاسخ عملی به این اقدامات خواهد داد و در عین حال از شهروندان اقلیم کردستان که در نزدیکی اردوگاه های کومله و دمکرات زندگی می کنند، درخواست کرد از این اردوگاه ها فاصله بگیرند تا آسیبی به مردم عادی وارد نشود.

به گزارش آکام نیوز، فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به سوءاستفاده گروهک‌های تروریستی و مسلح از اقلیم شمال عراق برای ایجاد ناامنی در مناطق مرزی ایران، تاکید کرد: ادامه این وضعیت برای ما قابل تحمل نیست و پاسخ لازم را به تروریست ها خواهیم داد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، با بیان اینکه به رغم تاکیدات چندباره و آگاه سازی مسئولین اقلیم شمال عراق نسبت به تحرکات گروهک های تروریستی و مسلح در منطقه آنها برای رخنه و انجام اقدامات ضد امنیتی علیه کشورمان و عدم برخورد با این پدیده، گفت: سال ها است که گروه‌های تروریستی و ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی و سرویس‌های جاسوسی بیگانه از جغرافیای اقلیم شمال عراق برای برهم زدن امنیت و آرامش مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و ایجاد اذیت و آزار برای مردم ساکن در این مناطق استفاده می‌کنند و در این خصوص به دولت عراق و مسئولین اقلیم شمال این کشور تذکرات لازم داده شده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت عراق و اقلیم کردستان نباید به تروریست ها اجازه جولان و برپایی مقر در این سرزمین برای تهدید و ایجاد ناامنی علیه ایران را بدهند، تصریح کرد: هرگونه کوتاهی و غفلت در این خصوص را مغایر حسن همجواری و روابط حسنه دو کشور می دانیم.

سردار پاکپور تاکید کرد: با توجه به وضعیت منطقه و احتمال پاسخ قاطع، کوبنده و پشیمان کننده جمهوری اسلامی ایران به گروهک‌های تروریستی وابسته به دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی که در اقلیم شمال عراق لانه کرده اند، از ساکنین این مناطق درخواست می کنیم از مقرهای تروریست ها فاصله بگیرند تا آسیبی متوجه آنها نشود.

شایان ذکر است چندی پیش اهالی روستاهای زرگویز و زرگویزله در نامه ای اعتراضی به آکام نیوز، خواستار اخراج و برخورد با گروهکهای تروریست کومله شده بودند و جمهوری اسلامی ایران با اطلاع از اعتراض شهروندان اقلیم کردستان، اعلام می کند هر حرکت ناشیانه ای از سوی این گروهکها با پاسخ بسیار محکم و عملی جمهوری اسلامی ایران روبرو خواهد شد.

بیشتر بخوانید؛

اهالی روستاهای زرگویز و زرگویزله خواستار اخراج کومله از خاک شان شدند

طبق خبرهای رسیده به آکام نیوز، در روزهای آینده، باید منتظر پاسخ کوبنده ای جمهوری اسلامی ایران به تروریستهای کومله و دمکرات باشیم.

خبرهای تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

یک دیدگاه

  1. درود بر رزمندگان اسلام و ایران
    متاسفانه تیم ترور احزاب کوه نشین مدتی است فعال شده و شهروندان کرد را تهدید میکنند که میطلبد نیروهای جان بر کف پاسخ کوبنده و درخور این تروریستها بدهند و انشاالله یک تیم ویژه از پیشمرگان مسلمان کرد تشکیل شود و هر تروری را پاسخ دهند یعنی در عمق اقلیم کردستان مخالفین و آمران ترور را به سزای اعمالشان برسانند و جغرافیای اقلیم برایشان ناامن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا