افشاگری تکاندهنده دلژین احمدی پیشمرگ و عضو گروهک تروریستی کومله از تعرض پیشمرگ کومله به دختر خردسالش در اردوگاه زرگویز کومله کمونیستی/ سکوت مدعیان حقوق بشر در گروهکهای کردی

آکام نیوز: دلژین احمدی از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله و عضو این گروهک، در یک افشاگری تکاندهنده از تعرض یکی از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله در اردوگاه زرگویز این گروهک به دختر خردسالش خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، دلژین احمدی در افشاگری خود تحت عنوان ” امنیت کودکان در اردوگاە کومله باید حفظ شود”،از این حادثه تلخ پرده برداشت.

آکام نیوز با بررسی و تحقیق در این ارتباط به عمق فاجعه در اردوگاه های کومله پی برد.

دلژین احمدی همسر سابق بهمن مردوخی از پیشمرگان قدیمی گروهک تروریستی کومله است که در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می کند اما دخترش با پدرش بهمن مردوخی(پیشمرگ کومله) در اردوگاه زندگی می کند.

یکی از پیشمرگان کومله “پ.م” یک شب میهمان مشروب خوری در منزل بهمن مردوخی می شود و ساعاتی پس از مصرف مشروبات الکلی، “پ.م” شب در منزل بهمن می ماند.

اما در همان لحظه که پدر این دختربچه ۸ ساله بخاطر مستی زیاد، در حال چرت زدن بود، پیشمرگ میهمان وی، به این دختربچه بیگناه تعرضاتی انجام می دهد که جزئیات کامل آن، قابل انتشار نیست.

این پیشمرگ کومله اولین و آخرین پیشمرگی نیست که دختربچه های اردوگاه نشین را مورد آزار جنسی و تعرض قرار می دهد و متاسفانه بارها این اتفاقات در اردوگاه پیش آمده که به جهت حفظ حرمت افراد، از ذکر اسامی معذوریم.

علی رغم تلاش های بهمن مردوخی پدر این دختربچه و سرکردگان کومله برای مخفی نگه داشتن این اتفاق تلخ، این دختربچه ماجرا را تلفنی به مادرش دلژین احمدی اطلاع می دهد و مادر نیز بلافاصله دست به اعتراض زده و به سرکردگان کومله بخاطر اقدام برای لاپوشانی این جنایت اخلاقی، حمله می کند.

متاسفانه تا زمانیکه مادر این دختربچه دست به افشاگری نزده بود، این موضوع توسط پدر و رهبران کومله مسکوت مانده و اجازه ندادند حتی دختربچه به فردی در این مورد حرفی بزند تا به زعم آنها جمهوری اسلامی از این ماجرا استفاده نکند!

آنهم به قیمت جریحه دار شدن احساسات یک دختربچه بیگناه و فشارهای روحی و روانی شدیدی که در اثر این حادثه تلخ برای این دختربچه پیش آمده است.

منابع خبری آکام نیوز گزارش می دهند که وضعیت روحی و روانی این دختربچه بشدت وخیم است و پدر نیز اجازه نداده تا بخاطر حفظ آبروی نداشته گروهک تروریستی کومله، ماجرا بیشتر از این کش پیدا کند!

متاسفانه حتی باخبر شدیم سرکردگان کومله و دبیرخانه این گروهک به مادر این دختر هشدار داده اند در صورت رسانه ای کردن این ماجرا، با وی بعنوان عامل رژیم برخورد خواهد شد!

تا به این شکل خط و نشانی هم برای دیگر اعضای خود کشیده باشند تا در چنین مواقعی باید سکوت کنند!

خانم دلژین احمدی که خود سالها پیشمرگ کومله بوده، به دیگر خانواده های اردوگاه نشین هشدار می دهد تا مراقب فرزندانشان باشند و اجازه ندهند مورد تعرض پیشمرگان هوسباز کومله قرار بگیرند.

آکام نیوز از تمام خانواده های پیشمرگ کومله که فرزندانشان مورد تعرض قرار گرفته اند دعوت می کند مطالب و تجربیات خود را در این زمینه برای ما ارسال کنند تا با نام مستعار منتشر شود.

‫۲ دیدگاه ها

  1. اگر آکام نیوز این مسئله را افشا نمی‌کرد .این جریان هم مثل سایر جنایات مسکوت می‌ماند. مدعیان حقوق کودک که فریادهایشان گوش فلک را کر کرده بود خفقان گرفته اند. امیدوارم آکام نیوز در رابطه با افشای این نوع جنایات که کم نیستند کوتاهی نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا