افشای ششمین فایل صوتی محرمانه از مذاکره نادر کیانی خبرنگار بین الملل با بهرام رضایی فرمانده نظامی گروهک تروریستی کومله و قرار ملاقات نیروهای امنیتی با رضا کعبی+ فایل ۶

آکام نیوز: نادر کیانی، خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای در ادامه افشای فایل های جنجالی از گروهک تروریستی کومله، این بار ششمین فایل صوتی مذاکره محرمانه با بهرام رضایی معروف به بهرام ره ش از فرماندهان قدیمی و سرشناس گروهک تروریستی کومله را منتشر کرد.

به گزارش آکام نیوز، نادر کیانی، پس از افشای فایل ششم، از قرار ملاقات رضا کعبی معاون اول کومله زحمتکشان کردستان با نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران نیز خبر داد.

کیانی، طی یادداشتی در همین ارتباط نوشت: ششمین فایل صوتی(ویس) از گفتگوهای محرمانه من با بهرام رضایی(بهرام ره ش) فرمانده نظامی گروهک تروریستی کومله و از اعضای شاخص این گروهک را ملاحظه می کنید.

روز اول که اولین فایل صوتی را منتشر کردم، اعضای گروهک تروریستی کومله برای انکار و مخفی کردن حقیقت از مردم به هر ترفندی دست زدند؛ از ادعای مضحک مونتاژ بودن فایل ها گرفته تا تقلید صدای بهرام و عجیب تر از همه، یکی از اعضای کومله که دنبال مطرح کردن نامش بود، مدعی شد فایل اول مربوط به گفتگوی او با بهرام در مورد اتحاد کومله بوده است!!!

 

اما با انتشار فایل های دوم، سوم، چهارم، پنجم و.. دیگر صدایی از اعضای کومله در نیامد!

بهرحال یکی از محورهای اصلی گفتگوهای من با بهرام رضایی در یک ماه قبل از فوت ایشان، مربوط به تعیین وقت ملاقات نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران با رضا کعبی معاون اول کومله زحمتکشان کردستان بود.

رضا کعبی در فایل پنجم، برای ملاقات خصوصی مقداری مقاومت کرد اما مدتی بعد با تلاش های بهرام رضایی، بالاخره رضا کعبی حاضر به ملاقات محرمانه با نیروهای امنیتی شد که به دلیل آنکه دستگاه امنیتی کشورمان حاضر نشد جزئیات این ملاقات را اعلام کنم، ناچار هستم در این مورد فعلا سکوت کنم تا از دستگاه امنیتی کشورمان اجازه انتشار را بگیرم.

اما در فایل ششم، ملاحظه می کنید که بهرام رضایی تلاش های خود را برای قرار ملاقات نیروهای امنیتی با رضا کعبی با واسطه گری من، آغاز کرد.

در این بین یک کشور ثالث هم میانجی بود که باز هم به دلایل امنیتی و بخاطر مصالح کشور و امنیت ملی، نمی توانم از این کشور ثالت نام ببرم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا