استفاده از کلیدواژه بیوتروریسم از سوی گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان برای عوام فریبی و تبلیغات پروپاگاندا بر علیه جمهوری اسلامی

آکام نیوز: هفته گذشته یکی از عناصر تسلیمی و فریب خورده گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

به گزارش آکام نیوز، سعید جشنی با نام مستعار ریوار ایلامی، متولد سال۱۳۶۵ زرین آباد دهلران ایلام بود.

نامبرده سال ۱۳۹۴ تحت تاثیر تبلیغات گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان که دم از مبارزه با داعش می زد، با هدف جنگ با داعش به این گروهک ملحق شد و  تا سال ۱۳۹۶ در این گروهک حضور داشت و در تیپ های خوشوی خلیل و پیشوا سازماندهی شد.

سعید جشنی پس از دو سال حضور در این گروهک وقتی متوجه شد که مسئله جنگ با داعش یک فریب بوده و این گروهک نقشی در جنگ با داعش ندارد، از این گروه جدا شده و به کشور بازگشت.

سعید مدتی بعد خود را تسلیم نیروهای امنیتی کرد و پس از آن به زندگی عادی برگشت.

روز دوم اسفندماه ۱۴۰۰، سعید جشنی بر اثر سکته قلبی در منزل شخصی خود فوت کرد.

از همان دقایل اولیه فوت سعید جشنی، گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان مدعی ترور او توسط جمهوری اسلامی شد!

این گروهک در بیانیه ای عجیب و مضحک مدعی شد سعید جشنی، بر اثر تزریق سم «ریسن» ترور شده است!

ادعایی که با بهت و حیرت خانواده مرحوم جشنی نیز روبرو شد، چرا که همه اعضای خانواده مطمئن بودند که سعید بر اثر سکته قلبی جان داده است و از این ادعای عجیب گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان شوکه شدند.

این گروهک بجای آنکه به خانواده مرحوم جشنی دلداری بدهند، نمک بر زخم این خانواده پاشیده و سعی کردند تا با طرح ادعای ترور فرزند این خانواده، موجبات یک هنجارشکنی دیگر را فراهم بیاورند که با هوشیار مردم و خانواده مرحوم این ترفند گروهک حسین یزدان پناه شکست خورد.

کلیدواژه بیوتروریسم در سالهای اخیر بارها از سوی این گروهک مزدور بارزانی استفاده شده و اولین بار نیست که حزب منحله آزادی اینگونه دست به عوام فریبی می زند.

هر عضو تسلیمی این گروهک که همچون مردم عادی به دلایل مختلف فوت می کنند، از سوی این گروهک شهید راه بیوتروریسم جمهوری اسلامی خوانده می شوند!

پیش از این نیز شاهد استفاده از این کلیدواژه برای افراد دیگری همچون «کیومرث دبستان زاده‌» در اندیمشک، «سید کاظم ابو شامه»‌ در ایلام، «بابک باقری» در کرمانشاه و «عادل کیانپور» در مسجد سلیمان، بوده ایم.

بدون شک بازی های اخیر این گروهک و جنگ روانی که سرکردگان پاک بر علیه خانواده های افراد فوت شده به راه انداخته اند، تنها باعث رسوایی بیشتر این گروهک در بین مردم و حتی اپوزیسیون کردی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا