موج سواری مسیح علینژاد و ایران اینترنشنال و قهرمان نشان دادن تروریستها+ مادر سارو قهرمانی هم قهرمان ضد انقلاب شد!

آکام نیوز: در پی وقوع برخی فراخوان ها از سوی مادران به اصطلاح دادخواه و دعوت آنها به ایجاد آشوب در کشور با حمایت تمام قد مسیح علینژاد و تلویزیون ایران اینترنشنال، برخی از عوامل اجیرشده دشمن، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش آکام نیوز، مشخص شد که این افراد همگی از خارج از کشور دستور می گرفتند و در حال پیاده کردن فرامین دشمن در کشور بودند.

به محض دستگیری این به اصطلاح مادران دادخواه، صدا و تصویر مادر یک جنایتکار هم روی صفحه تلویزیون های دشمن ظاهر شد.

شیرین سلیمی مادر سارو قهرمانی هم به پروژه دشمن ملحق شد.

رسانه های دشمن از شیرین سلیمی بعنوان مادر جاویدنام سارو قهرمانی یاد می کنند و پیام های او را در حمایت از دستگیرشدگان، ماجرای متروپل، پروژه بی حجابی و… منتشر می کنند.

اما سارو قهرمانی کیست؟ فردی که از او بعنوان یکی از کشته شدگان اعتراضات آبان ۹۶ یاد می شود و مادر او امروز بعنوان مادر یک جاویدنام یاد می شود!

پس از پایان یافتن اغتشاشات ۹۶ ، نحوه کشته‌شدن‌ و هویت فردی در سنندج در اثنای این اغتشاشات به مسئله برخی رسانه‌های بیگانه تبدیل شد و درباره آن حواشی به‌وجود آوردند .

رسانه‌‌های بیگانه در این زمینه مدعی شده بودند که “سارو قهرمانی” شهروندی است که در حین اغتشاشات شهر سنندج بازداشت و پس از چند روز، جنازه وی که در آن آثار ضرب‌وشتم وجود داشته، به خانواده‌اش تحویل داده شده است. این رسانه‌ها همچنین ادعا کرده بودند که “سارو قهرمانی” پیشتر به‌دلیل “هواداری از احزاب کُرد” بازداشت شده بود .

سارو قهرمانی متولد ۱۳۷۲  بود که به‌دلیل ارتباط داشتن با گروهک‌ تروریستی کومله و تلاش برای ترور یک فرد در سال ۹۱ توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت و طی مراحل قضایی به تحمل ۵ سال حبس محکوم می‌شود اما به‌دلیل رأفت اسلامی پس از گذراندن ۲ سال از زندان آزاد می‌شود. آن‌طور که پدر “سارو” اعلام کرده بود، وی پس از آزادی دوباره به گروهک کومله پیوسته و اندکی بعد هم توسط همین گروهک به سلاح تجهیز شده است .

از سویی فرماندار سنندج درباره سوابق بزهکاری”قهرمانی” گفته بود؛”او دارای سوابق متعدد از جمله تهدید و ارعاب شهروندان و حمل سلاح غیرمجاز بوده است”.

به‌گفته این مقام دولتی کشته شدن سارو قهرمانی در ناآرامی‌های ۹۶، صحت ندارد، بلکه وی روز ۴ دی ماه در یک پارکینگ‌ شهر سنندج اقدام به تهدید مسلحانه یکی از شهروندان می‌کند و دقایقی بعد از محل متواری می‌شود که در این ارتباط فرد تهدیدشده از او نزد پلیس شکایت کرده و نهایتاً سارو قهرمانی وقتی به‌همراه یکی از مرتبطین خود تحت تعقیب مأموران قرار می‌گیرد،  بدون توجه به فرمان ایست مأموران سعی به فرار کرده و سپس به‌سمت مأموران تیراندازی می‌کند ولی در جریان درگیری با مأموران، کشته می‌شود  که مستندات آن نیز وجود دارد .

پیش از این نیز، در یک مورد مشابه،برخی اکانت‌های مخالف جمهوری اسلامی در فضای مجازی،یک عامل سرویس‌های بیگانه را که همسرش نیز عضو رسمی گروهک تروریستی پژاک بوده در اقدامی عجیب،زندانی امنیتی معرفی کرده توانستند هشتگی درباره وی را به ترند جهانی تبدیل کنند .

تصاویری که نشان می‌دهد سارو قهرمانی مسلح بوده و با خودروهایی که آرم گروهک تروریستی کومله روی آن حک شده، عکس یادگاری گرفته است را ملاحظه می فرمائید و قضاوت را بر عهده افکار عمومی واگذار می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا