نصیحت رئوف افسایی کادر و فرمانده قدیمی گروهک تروریستی کومله به جوانان کردستان: به کومله ملحق نشوید+ کومله جوانان کردستانی را به کشتن می دهد

آکام نیوز: رئوف افسایی از کادرها و فرماندهان قدیمی و دهه ۶۰ ی گروهک تروریستی کومله با سالها سابقه فعالیت در این گروهک، ساعاتی پیش در دست نوشته ای که در صفحه رسمی خود در فیسبوک منتشر کرد از جوانان کردستانی خواست به کومله ملحق نشوند و جان خود را فدای سیاستهای عبدالله مهتدی و رهبران کومله و ماجراجویی های آنها نکنند.

به گزارش آکام نیوز، اخیرا گروهک تروریستی کومله با صدور بیانیه ای، اعلام کرد که تعداد زیادی از پیشمرگان مسلح این گروهک در منطقه سوماو برادوست ارومیه از سوی نیروهای امنیتی استان آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شده اند.

پس از اعلام این خبر کوتاه، موجی از واکنش ها از سوی اعضای قدیمی کومله به راه افتاد و همگی عبدالله مهتدی را مسئول اول به خطر انداختن جان پیشمرگان و جوانان کردستانی معرفی کردند.

رئوف افسایی از کادرها و فرماندهان برجسته و قدیمی کومله، در دست نوشته ای که در فیسبوک منتشر کرده، سرکرده کومله را عامل اصلی دستگیری نیروهای کومله معرفی کرد.

وی در مطلبی تحت عنوان ” چه کسی مسئول است”؟ نوشت؛

تکرار فاجعه و باز هم دستگیری و اعدام و کشتن فرزندان مردم کردستان بدست جمهوری اسلامی ایران، از سوی رهبری سازمان زحمتکشان کردستان شدیدا محکوم است!

این خبر روز یکشنبه ۲۴ جولای ۲۰۲۲ میلادی از سوی رهبری سازمان زحمتکشان بدون توضیح بیشتر و بدون اشاره به تعداد دستگیرشدگان رسانه ای شد.

در ابتدا از صمیم قلبم، ناراحت شدم که این افراد توسط جمهوری اسلامی دستگیر شده اند.

اما در ارتباط با این حادثه ذکر چند نکته قابل توجه است؛

۱- این نوع عملیات ها و ماجراجویی هایی که از سوی سازمان زحمتکشان بخاطر برخی منافع انجام می شود و فرزندان زحمتکشان و مردم خونگرم کردستان را به کشتن می دهند برای سرکوب و به بیراهه مردم مبارزه مردمی از آن بهره برداری می شود. همه ما می دانیم که امروز جمهوری اسلامی ایران با جنگ مسلحانه نه تنها سرنگون نمی شود بلکه این اقدامات به نفع آنها هم هست.

۲-رهبری سازمان زحمتکشان بخصوص شخص عبدالله مهتدی با سیاستهای غیرمسئولانه و ماجراجویانه در اعزام نیروهای مسلح و به کشتن دادن آنها و دستگیری و سپس اعدام آنها، مسئول اصلی این ماجرا هاست و این اقدام آنها محکوم است و به نوعی جنگ آنها به کشتن دادن جوانان است. این فاجعه بارها تکرار شده و خسارت های زیادی به خانواده و رفقا و مردم کردستان وارد شده است. این سیاست غیرمسئولانه و شکست خورده باید به پایان برسد.

۳-این اولین باری نیست که رهبری سازمان زحمتکشان بر خلاف دفعات قبل، خبر را زودتر پخش کرد، دیروز وزارت اطلاعات ایران خبر  کوتاهی را بدون اشاره به جزییات دستگیری تیم مسلح منتشر کرد و اعلام کرد آنها با سلاح های انفجاری وابسته به موساد وارد کشور شده بودند. اما این دو خبر در یک زمان مشخص، جای شک و تردیدی باقی نمی گذارد اما این دو خبر در یک زمان منتشر شدند و امکان اینکه دست اسرائیل در کار باشد هم وجود دارد، چون به دلیل گندکاری های سازمان زحمتکشان و عبدالله مهتدی، این نوع کارها از آنها بعید نیست.

۴-مشخص است رهبری سازمان زحمتکشان هرگز به حرف و نصیحت امثال ما گوش نمی دهد و در برابر به ما اتهام هم زده و ما را تهدید می کند و کار خودشان را می کنند اما فراخوان من خطاب به افراد انقلابی و جوانان کردستان این است که به صفوف کومله ملحق نشوید. آنها خیلی وقت است دیگر کومله نیستند و سیاست و مرام امروزی آنها، هزاران کیلومتر با کومله ای که ما در آن حضور داشتیم تفاوت دارد. شما حیف هستید و خودتان را قربانی اقدامات غیرانقلابی و ماجراجویانه سازمان زحمتکشان و عبدالله مهتدی نکنید.

یک دیدگاه

  1. کومله که تکلیفش معلومه حداقل کاش جمهوری اسلامی به اعضایی که مرتکب قتل نشدن رو اعدام نکنه و مورد عفو قرار بده تا قربانی های این گروهک شوم کمتر شه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا