- چهارشنبه 27 ژانویه 2021

2021 27 January

ترس و وحشت سران ضد انقلاب از دستگیری توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران

آکام نیوز: ترس و وحشت سرتاپای سرکردگان و اعضای شناخته شده ضد انقلاب خصوصا کومله، دمکرات، حزب منحله آزادی کردستان و خبات را از ترس دستگیری توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فرا گرفته است.

به گزارش آکام نیوز، در پی دستگیری های اخیر سران گروهکهای تروریستی در خارج از کشور و انتقال این مجرمان به داخل کشور، سران گروهکهای کردی بشدت نگران هستند.

شنیده ها حاکی از آن است که سران و اعضای شناخته شده گروهکهای کردی که نگران دستگیری توسط نیروهای امنیتی هستند، به یکدیگر سفارش می کنند که تا مدتی از مرزهای کشورهای عضو اتحادیه اروپا خارج نشوند و تا اطلاع ثانوی از سفر به ترکیه، عراق و اقلیم کردستان خودداری کنند.

سرکردگان کومله، دمکرات، حزب آزادی کردستان و خبات کردستان به نیروهایشان در خارج از کشور هشدار جدی داده اند که در معرض دستگیری توسط نیروهای امنیتی ایران و انتقال به داخل کشور هستند.

اعضای کمیته های خارج از کشور گروهکهای کردی، در به اعضای خود هشدار داده اند، تا ضمن رعایت مسائل امنیتی به هیچ وجه به کشورهای خارج از اتحادیه اروپا خصوصا ترکیه، عراق و اقلیم کردستان عراق سفر نکنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

ارزشش رو ندارن خودتون رو بە زحمت بیاندازید،هر جا میخوان برن،این نخالەهای کودن

همشون یە مشت خرفت و دائم الخمرهستن،توشون آدم درست و حسابی ندیدم..حیف این موشکها نیست خرج اینا کردید؟

از چهرهای رزیلشون متنفرم

سمکو خیلی خودش رو مهم میکنە،توهمی

چیه ناراحت شدید دستتون به کاک حسین نمیرسه هاهاهاها

کوڕم سەتی وەک تۆ و حسێن یەزداپەنا دەخەینە باغەڵمانمەوە،گۆپاڵ بە دەستەکان و کۆیلەکانی بارزانی

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!