تظاهرات مشترک منافقین، خبات و کومله مهتدی در حمایت از نوید افکاری

آکام نیوز: دشمنان قسم خورده ملت ایران و مردم کردستان از هر فرصتی برای عقده گشایی بر علیه ملت ایران و کردهای ایران استفاده می کنند و این بار حمایت تمام قد از نوید افکاری، ماهیت بیشتر تروریستها را نمایان کرد.

 

به گزارش آکام نیوز، منافقین طی فراخوانی از عناصر خود و گروهکهای کردی درخواست کرد تا در یک تظاهرات مشترک شرکت کرده و بنام محکومیت اعدام نوید افکاری، نام خود را دوباره بر سر زبان ها بیندازند.

 

در تظاهرات منافقین، گروهک خبات کردستان ایران که تحت حمایت این گروه تروریستی قرار دارد حضور فعال و چشمگیری داشتند.

 

در این تجمع پیام باباشیخ حسینی سرکرده خبات در حمایت از منافقین و در محکومیت حکم اعدام یک قاتل خوانده شد.

 

تظاهرات مشترک ضد انقلاب با رهبری مجاهدین خلق در کشورهای مختلفی انجام شد و حضور تروریستها در کنار یکدیگر خصوصا گروهکهای کردی که سالهاست مدعی تروریست بودن منافقین بودند در کنار منافقین قابل تامل است.

 

همزمان رسانه های ضد انقلاب به نیروهای داخلی خود دستور داده اند تا شعارهایی با موضوع " خونخواهی نوید افکاری"، در دیوارها بنویسند و اینگونه علنا مردم را تهدید به قتل و ترور می کنند.

 

ظاهراً مریم رجوی، باباشیخ حسینی و عبدالله مهتدی،با طرح کلید واژه «خونخواهی» نوید افکاری، قصد ایجاد ناامنی دارند، اما همچون همیشه با تودهنی مردم ایران روبرو خواهند شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

شما از چی ترسیدید آکام پدرتو درمیاریم میدان میکنیم ردتو زدیم خفه ت میکنیم جا...

جمع کن بساط تو خواننده نداری بیچاره میخوایی با نام مجاهدین خلق خواننده جمع کنی هههه

سگ تو روح موسی خیابانی،عباس زریباف،ابریشمچی و بقیە معدومینتون

مرگ بر شما.....

دایناسورهای پیر دوبارە جمع شدن؟

دایناسور خودتی مر....خ....ب...

از حسادت بترک آکام نیوز

حسود هرگز نیاسود

خدا لعنتتون کنه فسیل ها اگه آکام خواننده نداره اینجا چه غلطی می کنید

از وزارت اطلاعات میخواییم مریم رجوی عبدالله مهتدی و مصطفی هجری و عمر ایلخانی زاده و برای اینکه بهش برنخورده ابراهیم علیزاده و خالد عزیزی رو عین روح الله زم بگیرن کت بسته تحویل دادگاه قضایی و انقلاب به ریاست قاضی صلواتی بدن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!