- چهارشنبه 20 نوامبر 2019

2019 20 November

نشست گروهک تروریستی کومله با اعضاء و هواداران در اربیل عراق

آکام نیوز: در اردوگاه زرگویزله گروهک کومله، شاخه عبدالله مهتدی ضمن اعلام آماده باش، تمامی مرخصی های پیشمرگان تا اطلاع ثانوی، لغو شده است.

به گزارش آکام نیوز، گروهک کومله نشست مهمی را با اعضاء و هواداران کومله در اربیل عراق برگزار کردند.

نشست گروهک تروریستی کومله با اعضاء و هواداران در اربیل عراق

هدف از برگزاری این نشست آگاه سازی اعضای کومله و لاینگران( هواداران) از خطرات احتمالی منطقه بود.

عبدالله مهتدی برای این نشست از سامان ریشه صاحب مسئول کمیته هواداران کومله خواسته بود تا صحبتهای سرکرده کومله را به این افراد منتقل کند، سرکرده کومله نگران حضور نیروهای حشد شعبی است و به همین خاطر از اعضای کومله و هوادارانش خواست تا مراقب باشند چرا که احتمال اینکه نیروهای حشد شعبی به آنها آسیب برسانند وجود دارد.

ترس و وحشت سرکرده کومله از حشد شعبی به حدی زیاد است که برای مقابله با نیروهای بسیج مردمی عراق به نیروهایش آماده باش داده است.

نشست گروهک تروریستی کومله با اعضاء و هواداران در اربیل عراق

از سویی دیگر رسانه های کومله و دمکرات نیز که مدعی حضور نیروهای حشد شعبی در شهرهای کردنشین ایران شده اند و در پخش این شایعه ناکام مانده اند، ناچار شدند از ادامه این خبر دروغ خودداری کنند.

گروهک کومله همچنین به دلیل بی کفایتی مسئول اعضا و هواداران کومله در اربیل، سامان ریشه صاحب را از این مسئولیت کنار زد و فرد دیگری به جای او به این سمت منصوب خواهد شد.

همچنین اردوگاه کومله نیز در آماده باش به سر می برد و سرکرده کومله تمام مرخصی های اعضا و پیشمرگان این گروهک را تا اطلاع ثانوی لغو کرده است.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!