ارتباط و همسویی احزاب کرد با رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی

آکام نیوز: گروهک تروریستی و تجزیه طلب موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران ارتباط خود را با رژیم صهیونیستی علنی و آشکار کرد.

مزدوری تروریستهای ضد انقلاب بر کسی پوشیده نیست، در گذشته این گروهکها، منکر ارتباط علنی خود با کشورهای مختاصم می شدند، اما امروزه دیگر بر مخفی کردن این ارتباطات اصراری ندارند.

به گزارش آکام نیوز، جمال پورکریم که یکی از فعالان اصلی ضد انقلاب در خارج کشور است پس از دیدار با مقامات آل سعود این بار با مقامات دولتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی دیدار و مذاکره کرد.

پورکریم که ساکن فرانسه است و در حمله چندی پیش به سفارت کشورمان در پاریس نیز نقش مهمی داشت، میهمان اسرائیل.تی.وی بود.

جمال پورکریم، آرام مرادی و دانیال از فعالان ضد انقلاب و وابسته به گروهک تروریستی دمکرات، در یک برنامه زنده در این رسانه اسرائیلی شرکت کردند و به تعریف و تمجید از سیاستهای نتانیاهو در قبال ملت ایران پرداختند.

پورکریم رابط گروهک تروریستی دمکرات با عربستان و صهیونیست ها، بارها از حضور رژیم صهیونیستی در سوریه حمایت کرد و اعلام داشت که حضور اسرائیلی ها باعث کم رنگ شدن حضور ایران در سوریه و منطقه می شود!

نماینده گروهک تروریستی دمکرات همپنین رژیم صهیونیستی را دوست قدیمی و همیشگی کردها خواند و از پیوند عمیق تروریستهای دمکرات با این رژیم سخن گفت.

گروهک تروریستی حزب دمکرات ارتباط خود با اسرائیل را علنی کرد

او همچنین از تحریم های ظالمانه بر علیه ملت ایران حمایت کرد و خواستار تداوم فعالیتهای صهیونیست ها بر علیه ایران و دوستی بیشتر این رژیم با گروهکهای کردی شد.

گفته می شود مصطفی هجری قصد دارد با کمک جمال پورکریم بزودی دیدار مهمی با مقامات سرویس جاسوسی اسرائیل، موساد داشته باشد و از آنها بخواهد تا برای کمک های تسلیحاتی و آموزشی به گروهک تروریستی دمکرات، اقدام کنند.

ناگفته نماند چندی پیش نماینده تروریستهای دمکرات در فرانکفورت آلمان نیز با سفیر رژیم صهیونیستی در آلمان و وزیر امنیت این رژیم دیدار کرده بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!