افشاگری آکام نیوز از ریخت و پاش های هزاران دلاری عبدالله مهتدی برای لابی سازی

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از اعضای رده بالای گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران ( شاخه عبدالله مهتدی ) در گزارشی که بصورت محرمانه برای آکام نیوز ارسال کرده است از ریخت و پاش های فراوان عبدالله مهتدی برای لابی سازی در کشورهای اروپایی خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، در این گزارش فاش شده که عبدالله مهتدی علاوه بر صرف هزاران دلار برای یک شرکت حقوقی در واشنگتن که اخیرا خبر آن فاش شده بود، مبالغ کلانی نیز در اختیار مدیران بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و ایران اینترنشنال قرار داده تا مدیران این شبکه های ماهواره ای، او را به عنوان دبیرکل اصلی کومله معرفی کرده و با او مصاحبه کنند و در مقابل با عمر ایلخانی زاده و ابراهیم علیزاده سران دیگر شاخه های کومله، مصاحبه ای نداشته باشند و در خبرها نیز از آنها بعنوان رهبران کومله نام برده نشود.

همچنین در این گزارش آمده است؛ عبدالله مهتدی 5 هزار دلار را در اختیار مدیر شبکه ایران اینترنشنال قرار داده بود تا همزمان با روز تاسیس گروهک تروریستی کومله، با او بعنوان موسس کومله و رهبر اصلی کومله، مصاحبه کنند و بیوگرافی او نیز در برنامه ویژه این شبکه، خوانده شود تا عبدالله مهتدی بیشتر به کشورهای متخاصم معرفی شده و مطرح شود.

نکته جالب توجه این است که این همه خرج برای ایران اینترنشنال در برابر این بوده تا عبدالله مهتدی بگوید من تهرانی هستم و فارسی را کامل صحبت می کنم!

جزئیات بیشتر این خبر در روزهای آینده فاش می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!