- چهارشنبه 27 ژانویه 2021

2021 27 January

خط و نشان عبدالله مهتدی برای ناامنی در ایران: در 48 ساعت تمام کردستان را مسلح می کنیم!

آکام نیوز: عبدالله مهتدی دبیرکل گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران در مصاحبه با رادیوکردتریبونال، برای اپوزیسیون فارس و غیرفارس خط و نشان کشید و به صراحت اعلام کرد در صورتیکه کردستان ایران را بدست بگیرند، در عرض 48 ساعت همه مردم را مسلح کرده و اجازه عرض اندام به احدی را نخواهند داد.

به گزارش آکام نیوز، مجری رادیو کردتریبونال از عبدالله مهتدی سوال کرد که؛

وضعیت اپوزیسیون غیر کرد را چگونه می بینید؟ آیا غیرکردها آنها هم آماده هستند تا برای احتمال هر تغییر و تحولی آماده باشند؟

عبدالله مهتدی در پاسخ گفت: ایران به سوی فروپاشی و انفجار خواهد رفت و این حرفها و پیش بینی های ماست.

کسی هم نمی داند کی و چگونه اما هر کس در حال آماده سازی خود است.

دبیرکل کومله در ادامه، به صراحت بر اغفال و فریب مردم تاکید کرد و با تاکید بر اینکه در راه اغفال مردم دست هر دشمنی را خواهد گرفت، گفت؛ هر جریانی بتواند اعتماد مردم را بدست بیاورد، می تواند جای جمهوری اسلامی را بگیرد، پس باید مردم را به سمت خودمان جلب کنیم!

برای همین حق است که ما خیلی هوشیار باشیم و به نوبه خودمان اگر دست همکاری برای ما دراز شود، دست همکاری دراز خواهیم کرد.!

عبدالله مهتدی، در ادامه سخنانش، بر تسلیح مردم کردستان تاکید کرد و به صراحت اعلام کرد که کردستان جای غیر کرد نخواهد بود و همه باید مسلح باشند، مهتدی در این باره گفت؛

کردستان را ما خودمان اداره می کنیم، این ماه هستیم که کردها را نمایندگی می کنیم، و نماینده کردها خواهیم بود!

هیچ جریانی به اندازه ما، آمادگی آن را ندارد که در 48 ساعت هزاران پیشمرگ را در داخل مردم، مسلح کند و کسی جز ما آمادگی راه انداختن تظاهرات ندارد.!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

اخه بدبخت بی عرضا امریکا با ان همه هارت وپورتش نمی تونه غلطی بکنه اونوقت تو عملی چه غلطی میخوای بکنی اینه دم از خلق کرد نزن بیشرف همه جای ایران مال همه ایرانیان است کوره خر کومله

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!