- یک‌شنبه 22 سپتامبر 2019

2019 22 September

ایست و بازرسی حزب دمکرات و باج گیری از مردم کردستان ایران

آکام نیوز: عکس اول مربوط به گاو و خرس است :

یکی از اعضای پیشین خوش ذوق حزب دمکرات کردستان ایران، عکسی کارتونی مفهومی – کاریکاتور- را در صفحه فیسبوکی خود قرار داده که در آن یک گاو و یک خرس ( که هر دو نماد کوته فکری و کم خردی هستند ) را در حالی به تصویر کشیده است که باهم زیر تابلویی ایستاده اند که روی آن نوشته شده “مافی کورد ” ( منظور هدف نهایی احزاب ) و هر دو غافل از نوشته تابلو و البته در جهت مخالف هم به دور دستها نگاه میکنند ( مصداق مثل آب در کوزه و ما نشانه لبان میگردیم) .
نویسنده عکس را به حال و هوای این روزهای سران سیاسی احزاب کردی تشبیه کرده است و معتقد است که احزاب کردی کاملا در غفلت و نااگاهی به سر می برند و این احزاب هنوز هم نمی دانند دنبال چه چیزی هستند . البته ما آن را کامل می کنیم به اینکه نگاه آن گاو و خرس به جهتی است که منفعت و پول در آنجا باشد. جالب اینجاست که بسیاری از اعضای فعلی همین احزاب نیز این تصویر را لایک کرده اند:

تصویر دوم نیز توضیح اضافه ای ندارد. شبکه اجتماعی منصوب به دمکرات این عکس را به عنوان نماد راسان قرار داده است. مقایسه کنید که راسان است یا چته گری و راهبندان مردم عادی:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!